weterynarz Nowy Sącz lecznica weterynaryjna Nowy Sącz weterynarz Nowy Sącz
certyfikaty weterynarz ciekawe ogłoszenia sklep zoologiczny Nowy Sącz sklep zoologiczny Nowy Sącz

REHABILITACJA W NASZEJ LECZNICY - W TROSCE O PACJENTA

Zespół Lecznicy w trosce o pacjenta nie tylko podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach,konferencjach,warsztatachhttps://www.facebook.com/media/set/?set=a.380957948769753.1073741833.376764782522403&type=1&l=f280767338 ale również poszerza swój asortyment sprzętu niezbędnego do szybkiej diagnostyki oraz mogącego wpływać na redukcję bólu i przyspieszenie procesu zdrowienia po wypadkach, zabiegach chirurgicznych, chorobach neurologicznych oraz degeneracyjnych, chorobach związanych ze starzeniem się zwierzęcia.(Elektroterapia, laseroterapia i miejscowa magnetoterapia)

Etius LM -wielofunkcyjny aparat przeznaczony do elektroterapii, laseroterapii i miejscowej magnetoterapii. Wskazania do elektroterapii:porażenia nerwowe i związane z nimi reakcje bólowe, stany pourazowe, stany poudarowe, przykurcze, bóle pochodzenia mięśniowego, zaburzenia krążenia, zaniki mięśni.  Wskazania do laseroterapii:choroby zwyrodnieniowe stawów kończyn i kręgosłupa, stany zapalne tkanek miękkich i stawów, trudno gojące się rany, przykurcze, stany po urazach (zwichnięcia, skręcenia, krwiaki, złamania), obrzęki.Etius LM -wielofunkcyjny aparat przeznaczony do elektroterapii, laseroterapii i miejscowej magnetoterapii. Wskazania do elektroterapii:porażenia nerwowe i związane z nimi reakcje bólowe, stany pourazowe, stany poudarowe, przykurcze, bóle pochodzenia mięśniowego, zaburzenia krążenia, zaniki mięśni. Wskazania do laseroterapii:choroby zwyrodnieniowe stawów kończyn i kręgosłupa, stany zapalne tkanek miękkich i stawów, trudno gojące się rany, przykurcze, stany po urazach (zwichnięcia, skręcenia, krwiaki, złamania), obrzęki.
Aplikatory płaskie typu CPE do magnetoterapii miejscowej Efekty działania magnetoterapii. *działanie przeciwbólowe *działanie przeciwobrzękowe *działanie przeciwzapalne *działanie troficzne (przyśpieszenie gojenia i wzrostu) *rozluźnienie mięśniowe i działanie spazmolityczne *rozszerzanie naczyń krwionośnych  Wskazania do magnetoterapii:choroby zwyrodnieniowe stawów, zapalenie stawów, stany po złamaniach, zwichnięciach, uszkodzenie mięśni, więzadeł stany neurologiczne – porażenia nerwów, zaburzenia przemiany materii, stany zapalne nerwów różnego pochodzenia, bóle kręgosłupa, bioder, kolan.Aplikatory płaskie typu CPE do magnetoterapii miejscowej Efekty działania magnetoterapii. *działanie przeciwbólowe *działanie przeciwobrzękowe *działanie przeciwzapalne *działanie troficzne (przyśpieszenie gojenia i wzrostu) *rozluźnienie mięśniowe i działanie spazmolityczne *rozszerzanie naczyń krwionośnych Wskazania do magnetoterapii:choroby zwyrodnieniowe stawów, zapalenie stawów, stany po złamaniach, zwichnięciach, uszkodzenie mięśni, więzadeł stany neurologiczne – porażenia nerwów, zaburzenia przemiany materii, stany zapalne nerwów różnego pochodzenia, bóle kręgosłupa, bioder, kolan.
Pani Agnieszka przy laseroterapii u Diega (Diagnoza :zwichnięta rzepka -zabieg chirurgiczny + laseroterapia sprawiły,że pacjent nie ma już najmniejszego problemu z zabawą i bieganiem)Pani Agnieszka przy laseroterapii u Diega (Diagnoza :zwichnięta rzepka -zabieg chirurgiczny + laseroterapia sprawiły,że pacjent nie ma już najmniejszego problemu z zabawą i bieganiem)